Tuesday, April 18, 2006

The End of the World As We Know It

Můj první produkt od Microsoftu byl DOS 3.3 a posledním bude Windows XP. Mezitím jsem používal celou řadu verzí MS DOSu, Windows, Office a MSN. Jen Windows jsem používal 9 různých verzí. A teď je konec...

V příštích dnech si koupím první počítač od firmy Apple - nový MacBook. Ale ani Apple nebude hrát tak důležitou roli, jakou kdy hrál Microsoft. Je to trojkombinace Mac/Google/Linux, která mě přesvědčila: Mac bude můj desktop, Linux můj server a Google "will organize my data".

Přechod bude trvat několik měsíců a určitě mě čeká řada nových zážitků. Budu o nich psát!

3 comments:

Anonymous said...

Kdyz si moje slecna chtela poridit pocitac, doporucil jsem ji iMac 12 palcu, a je s nim nadmiru spokojena. 8-) Az si nekdy budu kupovat vlastni pocitac (uz dlouho mam porad firemni notebooky), taky budu zvazovat Mac, nebo neco co vydrzi a podporuje Linux, jako soucasny ThinkPad. No uvidime. Preju at Ti to s MacBookem jde, a tesim se na Tvoje prihody. Jacek

Moviefan said...

Taky me Linux laka, ale bojim se, jak je to s podporou her. Sice nehravam uplne ty nejnovejsi pecky, ale i tak. Nemam moc zkusenosti jestli vubec, pripadne jak rozbehat hry na Linuxu. Nektere mozna nativne, vetsinu spise v nejakem emulatoru...tady prave nevim. Ale onehda jsem si stahl live distribuci Kubuntu Linux a dost se mi to libilo.

Anonymous said...

Take jsem zvazoval MacBook Pro, ale bojim se, ze by mi vypalil v kalhotech diry na stehnech. A to mluvim o opatchovane verzi, ne te, ktera mela z chlazenim problemy oficialne priznane.

fil